Producenci
Promocje
Alkomat  AF-35 Premium skalibrowany + PREZENT
Alkomat AF-35 Premium skalibrowany + PREZENT
448,00 zł 399,00 zł
szt.
Alkomat osobisty DRAGER 3820 do użytku prywatnego
Alkomat osobisty DRAGER 3820 do użytku prywatnego
1 199,00 zł 996,00 zł
szt.
Alkomat DRAGER 5820 z opcją bez ustnika
Alkomat DRAGER 5820 z opcją bez ustnika
1 599,00 zł 1 414,50 zł
szt.
Alkomat Policyjny Lion AlcoBlow do szybkich badań
Alkomat Policyjny Lion AlcoBlow do szybkich badań
1 499,00 zł 1 300,00 zł
szt.

Alkomaty Elektrochemiczne

Dawniej alkomaty elektrochemiczne uważane były za urządzenia przeznaczone dla profesjonalistów. Czasy te minęły jednak już lata temu! Technologia ta stała się znacznie bardziej dostępną. Dziś w godny pełnego zaufania, a jednocześnie naprawdę niedrogi alkomat elektrochemiczny wyposażyć się może każdy. Alkomat z sensorem elektrochemicznym jest niewrażliwy na ryzyko zafałszowania wyniku badania. Ponadto dobry model może między kalibracjami wykonać ich tak dużo, że w zupełności wystarcza to indywidualnemu użytkownikowi, nawet jeśli sięga on po swój egzemplarz stosunkowo często. Zbierane przez każdy dobry alkomat elektrochemiczny opinie potwierdzają, że warto wyposażyć się w tego typu urządzenie. W ofercie naszego sklepu czeka na Ciebie szeroki wybór modeli, spośród których bez trudu wybierzesz najlepszy dla siebie.

Alcovisor® MARS BT ELITE Alcovisor® MARS BT ELITE
Producent: ALCOVISOR
Cena: 479,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat ALCOFORCE AF 350 Alkomat ALCOFORCE AF 350
Producent: AlcoForce
Cena: 289,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Alkomat AlcoForce Cobra Alkomat AlcoForce Cobra
Producent: AlcoForce
Cena: 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat Alcoforce Inspire Alkomat Alcoforce Inspire
Cena: 369,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Alkomat Alcotech AT-8030 Alkomat Alcotech AT-8030
Producent: Alco-tech
Cena: 289,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Alkomat alkoSure Entria F4 Alkomat alkoSure Entria F4
Producent: kotex
Cena: 189,00 zł
szt.
zobacz więcej
Alkomat alkoSure Optima F16 Alkomat alkoSure Optima F16
Producent: kotex
Cena: 349,00 zł
szt.
zobacz więcej

Dbaj o swój alkomat z czujnikiem elektrochemicznym, a nie zawiedzie Cię nigdy!

Wyposażony w czujnik elektrochemiczny alkomat mierzy napięcie, jakie powstaje na skutek uwalniania elektronów z kwasu octowego. Ten z kolei jest wynikiem reakcji pomiędzy alkoholem a związkami chemicznymi (np. platyna) na potencjale elektrody sensora. Technologia ta eliminuje ryzyko, że alkomaty elektrochemiczne reagować będą na inne substancje niż alkohol i stosowana jest dziś powszechnie. Mamy więc do wyboru dużo modeli, wśród których możemy łatwo znaleźć najlepiej odpowiadający własnym potrzebom. Atrakcyjna jak na dobry alkomat elektrochemiczny cena wielu z nich sprawia, że wyposażenie się w precyzyjne urządzenie nie stanowi dziś najmniejszego problemu. Liczne formułowane przez osoby użytkujące już alkomaty elektrochemiczne opinie dowodzą, że jest to właściwy wybór. Poza precyzją i powtarzalnością pomiaru, ich producenci dbają też o wygodę użytkowania i intuicyjność obsługi.

Trzeba jedynie pamiętać, że alkomat z sensorem elektrochemicznym wymaga regularnej obsługi serwisowej. Jakkolwiek jest to najdoskonalsza z powszechnie stosowanych i przystępnych cenowo technologii pomiarowych, czujnik taki z czasem zmienia swoją czułość. Konieczne jest więc jego skalibrowanie, a więc dostrojenie układu elektronicznego do aktualnego stanu. Służymy naszymi błyskawicznymi usługami w tym zakresie! Alkomat elektrochemiczny wymaga także ochrony przed czynnikami szkodzącymi trwałości sensora, takimi jak np. skrajne temperatury czy opary chemiczne lub bardzo wysokie stężenie alkoholu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl